پلک

جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی )
چشم ها قسمت بزرگی از صورت بدن شمرده می شوند. آن ها هیجانات ،شادی ،غم وترس را بیان می کنند.پوست ،بافت،عضله ،چربی ، مو و مژه اطراف چشم بیان ما را هدایت می کند. چروک ها و خطوط عمیق به اندازه پف کردگی پلک با گذشت زمان شروع می شود. خورشید و زمینه ژنتیکی نیز می تواند یک فاکتور کمک کننده باشد ، در نتیجه باعث حالت خستگی یا مسنتر به نظر رسیدن صورت شود. امروزه چندین تکنیک جراحی شامل جراحی پلک و لیفت ابرو وجود دارد. بلفاروپلاستی می تواند انحنای پلک ها ، کیسه زیر چشم ها را تصحیح و نیز چین اطراف چشم ها را افزایش دهد. این پروسیجر شامل برداشتن پوست و چربی اضافه بالا و پائین پلک ها است.و اغلب با لیفت ابرو و پیشانی و یا لیفت صورت انجام می شود. لیفت ابرو و پیشانی برای بالا کشیدن ابرو و کاهش شیارهای پیشانی انجام می شود. بنابراین ظاهر را جوانتر می کند.
قبل از جراحی:
معاینه پوست اضافی که باید برداشته شود انجام می شود. پزشک نتیجه ای که قابل انتظار است و مشکلات و خطرات ممکن را شرح میدهد.قبل از جراحی داروهایی که حاوی اسپرین است برای به حداقل رساندن امکان خونریزی حذف می شود.ممکن است چند روز قبل از جراحی انتی بیوتیک توصیه شود.
پروسیجر جراحی پلک :
تحت بیحسی موضعی یا بیهوشی عمومی صورت می گیرد. جراح خطوط و چین های طبیعی را دنبال می کند و برش خیلی کوچک از داخل به خارج لبه پلک ایجاد می کند. روی پلک پائین برش به طوز مستقیم زیر مژها زده می شود. سپس چربی اضافه و پوست از قسمت های زیرین برداشته می شود.برش پلک بالا در چین پلک ایجاد می شود. سپس بخیه های کوچک زده و در صورت لزوم پانسمان می شود. این کار 3- 2 ساعت زمان می برد که بسته به وسعت جراحی ممکن است
طولانی تر شود.

دریافت فایل pdf